KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Broučci a berušky v 1.B

25. 9. 2014

Broučci a berušky v 1.B

Broučci a berušky v 1.B
Ve čtvrtek 25.9.2014  prožili žáci 1.B na paloučku před tabulí svůj první projektový den.  Do třídy se slétli pestrobarevní broučci a puntíkaté berušky. Na programu bylo tkaní velké třídní pavučiny, kde se učili vzájemné spolupráci a někteří dostali do žákovské knížky svou první jedničku za přednesení básničky. Prvňáčci si vyrobili dva obří pavoučky, v matematice porovnávali beruškám počty teček na křídlech  a na závěr si ve výtvarné výchově namalovali veselou třídní dvacetinožku. A kdo si po sobě krásně uklidil, mohl se nakonec proletět do jídelny na sladký nektar a pylové knedlíčky.
 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 18.10.2018

  Osmáci pobesedují o vztazích ve třídě, program Zdravá 5 proběhne v 5.A a 5.B a knihovnu navštíví ŠD.

 • Zpracování netradičních podzimních plodů

  V rámci spolupráce rožnovských základních a středních škol navštívili žáci 4.B zemědělku.

 • 17.10.2018

  Knihovnu navštíví děti ze 4. oddělení ŠD a vzdělávací program Zdravá 5 absolvují žáci 2.B a 3.B.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 18

  ŘÍJ
  18.10.2018

  Osmáci pobesedují o vztazích ve třídě, program Zdravá 5 proběhne v 5.A a 5.B a knihovnu navštíví ŠD.

KONTAKTUJTE NÁS