KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Broučci a berušky v 1.B

25. 9. 2014

Broučci a berušky v 1.B

Broučci a berušky v 1.B
Ve čtvrtek 25.9.2014  prožili žáci 1.B na paloučku před tabulí svůj první projektový den.  Do třídy se slétli pestrobarevní broučci a puntíkaté berušky. Na programu bylo tkaní velké třídní pavučiny, kde se učili vzájemné spolupráci a někteří dostali do žákovské knížky svou první jedničku za přednesení básničky. Prvňáčci si vyrobili dva obří pavoučky, v matematice porovnávali beruškám počty teček na křídlech  a na závěr si ve výtvarné výchově namalovali veselou třídní dvacetinožku. A kdo si po sobě krásně uklidil, mohl se nakonec proletět do jídelny na sladký nektar a pylové knedlíčky.
 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Šesťáci se ženili ...

  Žáci 6.A a 6.B si v hodině výchovy k občanství vyzkoušeli svatbu nanečisto.

 • 23.1.2019

  Ve školní jídelně proběhne školní kolo konverzační soutěže v AJ žáků na 2. stupni.

 • Ledové království

  Velkého úspěchu dosáhli naši žáci na dětském sochařském sympoziu Ledové království.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 22

  LED
  22.1.2019

  Žáci 2.A půjdou do kina a odpoledne proběhne ve sborovně pedagogická rada.

 • 23

  LED
  23.1.2019

  Ve školní jídelně proběhne školní kolo konverzační soutěže v AJ žáků na 2. stupni.

 • 2

  ÚN
  Pozvánka na ples školy

  Srdečně zveme rodiče našich žáků (a nejen je) na tradiční školní ples v sobotu 2.2.2019.

KONTAKTUJTE NÁS