Divadlo ve školní družině

21. 6. 2017

Divadlo ve školní družině

Ve středu 21.6.2017 děti ze 2. a 3. oddělení zúročily svou náročnou přípravu na divadelní představení. Tentokrát se sešly v odpoledních hodinách se svými kamarády z ostatních oddělení a v podvečer se svými rodiči, prarodiči a sourozenci v prostorách školní jídelny.  Zahrály jim pohádky Císařovy nové šaty a První školní den, které nacvičily v rámci dramatické výchovy ve školní družině. Dětem se představení podařilo zvládnout na jedničku a všichni rodiče na ně mohli být právem pyšni. Za svůj skvělý výkon dostaly odměnu v podobě přenocování ve školní družině. A ne jenom to. Naučily se nové hry, zazpívaly si, zatančily, pochutnaly si na výborné pizze ze „Starých časů“ a prověřily si svou odvahu na stezce, která vedla temnou chodbou školy. Po náročném dnu plném zážitků se každý zavrtal do svého pelíšku a nechal se unášet svými sny.