Easter egg hunt v Anglické konverzaci

26. 3. 2015

Easter egg hunt v Anglické konverzaci

Ve čtvrtek 26.3.2015 zažili žáci poněkud nevšední výuku angličtiny. V hodině anglické konverzace si vyzkoušeli, jak probíhají Velikonoce v anglicky mluvících zemích. Nejdříve museli najít po třídě schovaná papírová vajíčka, na nichž byly z druhé strany napsány úkoly v angličtině. Za každý splněný úkol děti dostaly bod a vyhrály samozřejmě ty, které jich měl nejvíce. Úkoly nebyly zrovna nejlehčí, ale když dali žáci ve skupinkách hlavy dohromady, vždycky se jim je podařilo vyřešit. Na výherce pak čekala sladká velikonoční odměna.