KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Ekotým v Praze

22. 6. 2017

Ekotým v Praze

Po dvouletém úsilí se podařilo v letošním roce obhájit titul Ekoškola. Slavnostní předávání se konalo ve Valdštejnském paláci v Praze dne 22. června 2017. Výprava ve složení vybraných žáků z Ekotýmu (Kristýna Vejtasová, Klára Zbranková, Aneta Štruncová, Vojtěch Bil, Adam Julínek, Daniel Heralt, Adéla Dufková, Eliška Stierandová, Nikola Fiurášková, Hana Hrušecká) vyjela již den předem, aby stihla také projít některá zajímavá místa v Praze. Samotného předávání titulu se účastnili starší žáci z výpravy s panem učitelem Petrem Vidličkou, protože kapacita v sídle Senátu ČR byla omezena. Pro všechny zúčastněné byl připraven program a po předání titulů prohlídka Valdštejnského paláce. Zbytek dětí s paní učitelkou Erikou Malotovou se vydal na exkurzi chrámu svatého Víta. Po prohlídce paláce a chrámu se všichni užili plavbu lodí po Vltavě. Celý výlet byl pro všechny jedinečným zážitkem.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Rozloučení s deváťáky

    V pátek byli deváťáci naposled ve škole v rolích našich žáků.

  • Zlatá tretra

    Žáci ze 2. stupně viděli v Ostravě světovou atletiku na Zlaté tretře.

  • 21.6.2019

    Dopoledne učitelé rozdali žákům vysvědčení a dětem začala nejkrásnější část roku.

KONTAKTUJTE NÁS