KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Ekotým v Praze

22. 6. 2017

Ekotým v Praze

Po dvouletém úsilí se podařilo v letošním roce obhájit titul Ekoškola. Slavnostní předávání se konalo ve Valdštejnském paláci v Praze dne 22. června 2017. Výprava ve složení vybraných žáků z Ekotýmu (Kristýna Vejtasová, Klára Zbranková, Aneta Štruncová, Vojtěch Bil, Adam Julínek, Daniel Heralt, Adéla Dufková, Eliška Stierandová, Nikola Fiurášková, Hana Hrušecká) vyjela již den předem, aby stihla také projít některá zajímavá místa v Praze. Samotného předávání titulu se účastnili starší žáci z výpravy s panem učitelem Petrem Vidličkou, protože kapacita v sídle Senátu ČR byla omezena. Pro všechny zúčastněné byl připraven program a po předání titulů prohlídka Valdštejnského paláce. Zbytek dětí s paní učitelkou Erikou Malotovou se vydal na exkurzi chrámu svatého Víta. Po prohlídce paláce a chrámu se všichni užili plavbu lodí po Vltavě. Celý výlet byl pro všechny jedinečným zážitkem.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 21.2.2019

  Zájemci pojedou do Ostravy na večerní divadelní představení v Divadle Jiřího Myrona.

 • 19.2.2019

  Žáci 2.A a 2.C si užijí v úterý projektový den.

 • Nevšední setkání ve 4.B

  Ukázky her ze starých českých pověstí i moderní tance předvedli žáci 4.B bývalým zaměstnancům školy.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 18

  ÚN
  18.2.2019

  Sedmáci odjedou na pětidenní pobytový lyžařský kurz do Velkých Karlovic.

 • 19

  ÚN
  19.2.2019

  Žáci 2.A a 2.C si užijí v úterý projektový den.

 • 21

  ÚN
  21.2.2019

  Zájemci pojedou do Ostravy na večerní divadelní představení v Divadle Jiřího Myrona.

KONTAKTUJTE NÁS