KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Indiánský projektový den

20. 3. 2019

Indiánský projektový den

Ve středu 20.3.2019 si třeťáci zahráli na Indiány. Přivítali se indiánským zpěvem v kruhu a povídali si o životě v prérii . Rozluštili také několik zašifrovaných zpráv , přečetli si příběh malého indiána Havranpírka a povídali si o dvou vlcích, dobrém a zlém, kteří někdy bojují v každém z nás. Vyhrává ten, kterého svým chováním a jednáním více krmíme. Nakonec si děti vyrobily krásné barevné totemy.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Rozloučení s deváťáky

    V pátek byli deváťáci naposled ve škole v rolích našich žáků.

  • Zlatá tretra

    Žáci ze 2. stupně viděli v Ostravě světovou atletiku na Zlaté tretře.

  • 21.6.2019

    Dopoledne učitelé rozdali žákům vysvědčení a dětem začala nejkrásnější část roku.

KONTAKTUJTE NÁS