KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

15. 1. 2015

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Ve čtvrtek 15.1.2015 proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kterého se zúčastnilo 21 žáků ze druhého stupně. Žáci nejdříve podle poslechu doplňovali text písně. Poté následovala část “reading“, kde soutěžící museli nejdříve přečíst anglický text a poté odpovědět na otázky. Pak už došlo na samotnou konverzaci. Žáci si nejdříve vylosovali jedno téma, o kterém pak mluvili a následně dostávali doplňující otázky od poroty. Posuzovala se jejich plynulost, gramatická správnost a slovní zásoba, kterou používali. I když si někteří vylosovali téma, které jim zrovna nevyhovovalo, všichni se s ním popasovali se ctí.

Výsledky jednotlivých kategorií:
6. – 7. ročník
1. místo Michaela Grycová (7.A)
2. místo Agáta Navrátilová (7.A)
3. místo Tomáš Strnadel (7.B) a Ondřej Adamec (7.B)
8. – 9. ročník
1. místo Daniel Procházka (9.A)
2. místo Alexej Rzažewski (9.B)
3. místo Jiří Rohel (8.B)

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Rozloučení s deváťáky

    V pátek byli deváťáci naposled ve škole v rolích našich žáků.

  • Zlatá tretra

    Žáci ze 2. stupně viděli v Ostravě světovou atletiku na Zlaté tretře.

  • 21.6.2019

    Dopoledne učitelé rozdali žákům vysvědčení a dětem začala nejkrásnější část roku.

KONTAKTUJTE NÁS