KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Krabice od bot

30. 11. 2018

Krabice od bot

Letos se naše škola poprvé zúčastnila akce na podporu dětí z chudších rodin, azylových domů či nízkoprahových center, kterou zaštiťuje Diakonie Českobratrské církve evangelické. Radost těmto dětem chtěly udělat zase děti, které s pomocí pedagogů a rodičů připravily svou krabici od bot. Tu naplnily dětskými dárky k Vánocům. Celkem se vybralo 22 dárků, které byly v pátek 30.11.2018 předány ve frýdlantském centru. Doufáme, že dětem udělají velikou radost a zpříjemní jim tak vánoční svátky.
Tímto bychom chtěli poděkovat všem dětem i rodičům, kteří neváhali a podpořili tento projekt!
 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

  • 29

    DUB
    29.4.2019

    Žáky 4.B čeká nejdůležitější část projektu Abeceda peněz. Přijďte je odpoledne na náměstí podpořit.

KONTAKTUJTE NÁS