KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Ledové království

11. 1. 2019

Ledové království

Také letos se žáci naší školy zúčastnili dětského sochařského symposia Ledové království, a to již potřetí!  Stejně jako v předešlých dvou ročnících pracovaly děti v chlazené hale v Campu Sport v Rožnově. Během tesání soch také stíhaly dávat rozhovory do lokální televize TV Beskyd a do Českého Rozhlasu. V pátek 11. ledna 2019 se naši „sochaři“, ze 7.A (Tereza Cábová, Nicolette Kačmářová, Agáta Lognerová, Jiří Vašenka), z 8.A (Vendula Kubáňová, Tomáš Pončík, Jan Jakšík) a z 9.A (Jiří Kloss, Daniel Rumplík, Radim Křenek), vydali do „ledového království“. Led i sníh se jim měnil pod rukama a po pěti hodinách práce vznikla výsledná díla. Ledový reliéf netopýra, Groot - postavička z filmu Avengers a velká sněhová hlava Mickey Mouse. Všechny sochy byly oceněny samotnými účastníky a z celkových sedmi děl zvítězili a obsadili všechny medailové pozice. Celá akce se velice vydařila a všichni jsme si to moc užili.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • .23.4.2019.

  V rámci projektu Abeceda peněž čeká žáky 4.B tvořivé odpoledne.

 • 18.4.2019

  Díky velikonočním svátkům si žáci užijí pět dnů volna.

 • Exkurze ke Dni Země

  Žáci druhých tříd navštívili SZeŠ v Rožnově, kde si pro ně studenti nachystali zajímavý program.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 23

  DUB
  .23.4.2019.

  V rámci projektu Abeceda peněž čeká žáky 4.B tvořivé odpoledne.

KONTAKTUJTE NÁS