KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Moudrá sovička

6. 4. 2017

Moudrá sovička

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 pořádalo SVČ Rožnov ve Společenském domě tradiční vědomostní soutěž Moudrá sovička pro žáky z 1. stupně škol na Rožnovsku. Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení Josef Bělunek (2.B), Fabio Thurnheer (3.B), Kryštof Poruba (4.A) a Johana Čechová (5.A). Týmy soutěžily v historii našeho města, přírodovědě, angličtině, sirkových hlavolamech a zdravovědě. Ve všech těchto disciplínách bylo naše družstvo bezkonkurenční a vypadalo to, že s výrazným bodovým náskokem suverénně zvítězí. Bohužel závěrečná pantomima dvou nejlepších týmů, která rozhodovala o vítězi bez ohledu na dosud získané body, přisoudila našemu týmu 2. místo. Protože naši žáci podali naprosto skvělý výkon a svoje soupeře doslova převálcovali, patří jim za reprezentaci naší školy velké poděkování.

V pátek 7.4.2017 pak bojovali  v soutěži žáků ze 2 . stupně Lukáš Sladovník (6.B), Jiří Kloss (7.A), Aneta Bělunková (8.A) a Simona Žišková (9.B). I když se snažili ze všech sil, nepodařilo se jim postoupit přes nástrahy 5 disciplín do finálového rozstřelu a obsadili 4. místo.

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 27.3.2018

  Žáci 1.A, 2.A a 2.B pojedou na představení kocour Modroočko do Ostravy.

 • Pohádková hodina 1.B a 9.B

  Další společnou akci měli na programu třídy 1.B a 9.B v rámci projektu Děti dětem.

 • Školní bufet 5.B

  Žáci 5.B si připravili pro svoje kamarády o velké přestávce školní bufet.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  BŘE
  26.3.2018

  Druháky čeká další pohádkový projektový den.

 • 27

  BŘE
  27.3.2018

  Žáci 1.A, 2.A a 2.B pojedou na představení kocour Modroočko do Ostravy.

KONTAKTUJTE NÁS