KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Moudrá sovička

6. 4. 2017

Moudrá sovička

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 pořádalo SVČ Rožnov ve Společenském domě tradiční vědomostní soutěž Moudrá sovička pro žáky z 1. stupně škol na Rožnovsku. Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení Josef Bělunek (2.B), Fabio Thurnheer (3.B), Kryštof Poruba (4.A) a Johana Čechová (5.A). Týmy soutěžily v historii našeho města, přírodovědě, angličtině, sirkových hlavolamech a zdravovědě. Ve všech těchto disciplínách bylo naše družstvo bezkonkurenční a vypadalo to, že s výrazným bodovým náskokem suverénně zvítězí. Bohužel závěrečná pantomima dvou nejlepších týmů, která rozhodovala o vítězi bez ohledu na dosud získané body, přisoudila našemu týmu 2. místo. Protože naši žáci podali naprosto skvělý výkon a svoje soupeře doslova převálcovali, patří jim za reprezentaci naší školy velké poděkování.

V pátek 7.4.2017 pak bojovali  v soutěži žáků ze 2 . stupně Lukáš Sladovník (6.B), Jiří Kloss (7.A), Aneta Bělunková (8.A) a Simona Žišková (9.B). I když se snažili ze všech sil, nepodařilo se jim postoupit přes nástrahy 5 disciplín do finálového rozstřelu a obsadili 4. místo.

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 24.10.2017

  Na druháky čeká pohádkový projektový den.

 • Od pračlověka k archeologii

  Žáci 4.C se ve Valašském Meziříčí prostřednictvím naučného programu seznámili s dobou kamennou.

 • 20.10.2017

  Filmové představení o Nicholasovi Wintonovi zhlédnou v kině osmáci a deváťáci.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 24

  ŘÍJ
  24.10.2017

  Na druháky čeká pohádkový projektový den.

KONTAKTUJTE NÁS