KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Návštěva v Dětském domově v Zašové

22. 5. 2015

Návštěva v Dětském domově v Zašové

Návštěva v Dětském domově v Zašové
V pátek 22. května 2015 navštívili členové žákovského parlamentu Dětský domov v Zašové. Předali zde čtyři přilby na kolo a sportovní láhve na pití, které byly zakoupeny z části peněz vybraných při vánoční sbírce. Některé děti z naší školy zavítaly do Dětského domova již podruhé a velice se těšily na své kamarády z předchozího setkání. Odpoledne v Dětském domově bylo velice příjemné. Děti z Dětského domova pro naše žáky připravily pohoštění, provedly je po domově a pozvaly na červnové opékání. Z úst pana zástupce ředitele Zwettlera opět zaznělo velké poděkování za věcné dary všem, kteří přispěli finančním obnosem do vánoční sbírky a zpříjemnili tak atmosféru dětem v Dětském domově.
 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 21.2.2019

  Zájemci pojedou do Ostravy na večerní divadelní představení v Divadle Jiřího Myrona.

 • 19.2.2019

  Žáci 2.A a 2.C si užijí v úterý projektový den.

 • Nevšední setkání ve 4.B

  Ukázky her ze starých českých pověstí i moderní tance předvedli žáci 4.B bývalým zaměstnancům školy.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 18

  ÚN
  18.2.2019

  Sedmáci odjedou na pětidenní pobytový lyžařský kurz do Velkých Karlovic.

 • 19

  ÚN
  19.2.2019

  Žáci 2.A a 2.C si užijí v úterý projektový den.

 • 21

  ÚN
  21.2.2019

  Zájemci pojedou do Ostravy na večerní divadelní představení v Divadle Jiřího Myrona.

KONTAKTUJTE NÁS