KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Návštěva v Dětském domově v Zašové

22. 5. 2015

Návštěva v Dětském domově v Zašové

Návštěva v Dětském domově v Zašové
V pátek 22. května 2015 navštívili členové žákovského parlamentu Dětský domov v Zašové. Předali zde čtyři přilby na kolo a sportovní láhve na pití, které byly zakoupeny z části peněz vybraných při vánoční sbírce. Některé děti z naší školy zavítaly do Dětského domova již podruhé a velice se těšily na své kamarády z předchozího setkání. Odpoledne v Dětském domově bylo velice příjemné. Děti z Dětského domova pro naše žáky připravily pohoštění, provedly je po domově a pozvaly na červnové opékání. Z úst pana zástupce ředitele Zwettlera opět zaznělo velké poděkování za věcné dary všem, kteří přispěli finančním obnosem do vánoční sbírky a zpříjemnili tak atmosféru dětem v Dětském domově.
 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • .23.4.2019.

  V rámci projektu Abeceda peněž čeká žáky 4.B tvořivé odpoledne.

 • 18.4.2019

  Díky velikonočním svátkům si žáci užijí pět dnů volna.

 • Exkurze ke Dni Země

  Žáci druhých tříd navštívili SZeŠ v Rožnově, kde si pro ně studenti nachystali zajímavý program.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 23

  DUB
  .23.4.2019.

  V rámci projektu Abeceda peněž čeká žáky 4.B tvořivé odpoledne.

KONTAKTUJTE NÁS