Nocování ve škole

12. 5. 2016

Nocování ve škole

Ve čtvrtek 12.5. 2016 vyrazili žáci 7. B do školy hned dvakrát – nejen ráno s aktovkou a učením, ale i v podvečer se svými spacáky a karimatkami, aby se zúčastnili nocování ve škole. Všichni se dostavili ve skvělé formě a s dobrou náladou. Na sedmáky čekal zábavný program se spoustou her a soutěží, které probíhaly jak na hřišti školy, tak i ve třídě. Nechyběla ani výborná pizza, večerní film či překonání strachu na stezce odvahy. Čas vyplněný zábavou rychle uplynul a nakonec nezbývalo nic jiného, než zalehnout do svých spacáků a vydat se do říše snů.