KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Okresní kolo literární soutěže

21. 3. 2019

Okresní kolo literární soutěže

Ve čtvrtek 21.3.2019 se uskutečnilo vyhlášení výsledků okresního kola literární soutěže Já a můj hrdina aneb O poklad strýca Juráša. Ve velké konkurenci dětských autorů uspěly i naše žákyně. V kategorii próza získala 2. místo Berenika Farníková ze 3.A a v kategorii poezie obsadila 3. místo Helena Hlavoňová ze 4.B. Výherkyním gratulujeme a držíme pěsti v krajském kole!

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Rozloučení s deváťáky

    V pátek byli deváťáci naposled ve škole v rolích našich žáků.

  • Zlatá tretra

    Žáci ze 2. stupně viděli v Ostravě světovou atletiku na Zlaté tretře.

  • 21.6.2019

    Dopoledne učitelé rozdali žákům vysvědčení a dětem začala nejkrásnější část roku.

KONTAKTUJTE NÁS