KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Okresní kolo recitační soutěže

20. 3. 2018

Okresní kolo recitační soutěže

V úterý 20.3.2018 se tři žákyně naší školy zúčastnily okresního kola recitační soutěže, které se konalo na Základní umělecké škole v Rožnově pod Radhoštěm. Svými výkony se Anna Rozkošná (1.A), Šárka Kornelová (1.B) ani Lada Kornelová (4.C) rozhodně mezi ostatními účastníky neztratily a díky Šárce Kornelové se naše škola může radovat ze zisku 3. místa. Blahopřejeme!

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Ekotým v akci

    Členové školního Ekotýmu vyrobili pro hmyz nádherné domečky.

  • Projektový den s papírem v 5.B

    Co všechno lze dělat s papírem a z papíru si vyzkoušeli žáci 5.B při projektovém dni.

  • 20.4.2018

    V tělocvičně se uskuteční koncert muziky Réva a na dopravní hřiště pojede školní družina.

KONTAKTUJTE NÁS