Piškvorky ve školní družině

10. 4. 2018

Piškvorky ve školní družině

V úterý 10.4.2018 proběhlo ve školní družině finále v Piškvorkách. Během podzimu se děti seznámily s pravidly hry, kterou hrávali již jejich rodiče i prarodiče. Někteří trénovali méně, někteří více a ti nejlepší z každého oddělení postoupili do finále, kde poměřili své síly. Nejlepším hráčem se stal Ondřej Kvita, na 2. místě se umístil Jiří Polách a na 3. místě Josef Bělunek společně s Filipem Imrichem. Ostatní děti mezi tím navrhovaly piškvorkového talismana a po splnění úkolu si zahrály obří Piškvorky a další společenské hry.