KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Pohádka ,,O dvanácti měsíčkách

18. 12. 2014

Pohádka ,,O dvanácti měsíčkách

Pohádka ,,O dvanácti měsíčkách" ve školní družině
 
Ve čtvrtek 18. prosince 2014 zahrálo 17 žáků ze 4. oddělení školní družiny svým mladším kamarádům z dalších oddělení družiny pohádku ,,O dvanácti měsíčkách." Tuto pohádku malí herci zahráli dle předlohy Boženy Němcové, v níž vyprávěli o laskavé Marušce, kterou zlá macecha s nevlastní sestrou Holenou vyhnaly do velké zimy, aby jim přinesla jahody, fialky a jablíčka. A jak už to v pohádkách bývá, vše nakonec dobře dopadlo. Maruška našla pomoc u dvanácti měsíčků, vdala se za Josífka a macecha s Holenou dodnes bloudí lesem a větrem.

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Učení v přírodě

  Žáci 1.A prožili páteční vyučování v přírodě, kde plnili celou řadu zajímavých úkolů.

 • 22.5.2019

  Žáky 6.A čeká zajímavá beseda o autismu.

 • 21.5.2019

  Na školním hřišti budou poletovat dravci a do ZUŠky půjdou prvňáčci a druháci.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 22

  KVĚ
  22.5.2019

  Žáky 6.A čeká zajímavá beseda o autismu.

KONTAKTUJTE NÁS