KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Poznej a chraň!

10. 4. 2015

Poznej a chraň!

Poznej a chraň!
V pátek 10.4.2015 se ve Vsetíně konalo okresní kolo přírodopisné soutěže družstev „Poznej a chraň!“. Téma tohoto ročníku bylo: co je malé, to je milé. Takže bezobratlí, měkkýši, kroužkovci, drobní obratlovci, houby, sinice, řasy a lišejníky prověřovali znalosti všech účastníků soutěže. Naši školu reprezentovala 2 družstva složená ze žáků 6. a 7. ročníku: Dominik Melichařík, Pavla Procházková, Barča Jakšíková, Ondřej Juřík, Ondřej Adamec a Tomáš Honl. Celkový počet družstev byl 16 a naše skončila na nepostupovém 4. a 5. místě. V písemné vědomostní části byli naši žáci nejlepší, ale v poznávací části bohužel ztratili důležité bodíky.
 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

  • 25

    ÚN
    25.2.2019

    V pondělí žákům začínají týdenní jarní prázdniny.

KONTAKTUJTE NÁS