KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Poznej a chraň!

10. 4. 2015

Poznej a chraň!

Poznej a chraň!
V pátek 10.4.2015 se ve Vsetíně konalo okresní kolo přírodopisné soutěže družstev „Poznej a chraň!“. Téma tohoto ročníku bylo: co je malé, to je milé. Takže bezobratlí, měkkýši, kroužkovci, drobní obratlovci, houby, sinice, řasy a lišejníky prověřovali znalosti všech účastníků soutěže. Naši školu reprezentovala 2 družstva složená ze žáků 6. a 7. ročníku: Dominik Melichařík, Pavla Procházková, Barča Jakšíková, Ondřej Juřík, Ondřej Adamec a Tomáš Honl. Celkový počet družstev byl 16 a naše skončila na nepostupovém 4. a 5. místě. V písemné vědomostní části byli naši žáci nejlepší, ale v poznávací části bohužel ztratili důležité bodíky.
 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Školní bufet 5.A

  Velmi oblíbený školní bufet uspořádala 5.A pro všechny žáky naší školy.

 • 29.4.2019

  Žáky 4.B čeká nejdůležitější část projektu Abeceda peněz. Přijďte je odpoledne na náměstí podpořit.

 • 26.4.2019

  Ve 2.B vařili pizzu, osmáci uplatnili angličtinu a třídám 1.B a 4.B začal plavecký výcvik.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 29

  DUB
  29.4.2019

  Žáky 4.B čeká nejdůležitější část projektu Abeceda peněz. Přijďte je odpoledne na náměstí podpořit.

KONTAKTUJTE NÁS