Projektový den ve 4.B

8. 12. 2016

Projektový den ve 4.B

Žáky 4.B zase neodnesli čerti. Nejspíš to bude tím, že se děti již několik dnů pilně chystají na vánoční besídku pro rodiče. Ve vánočním duchu se nesl i středeční projektový den. S vůní zapálené svíčky si žáci 8. prosince 2016 nejdříve připomněli, jak se Vánoce slavily na Valašsku, a poslechli si několik valašských koled. Poté zkusili vymyslet pozvánku na vánoční besídku. Svou tvořivost využili při výrobě vánočních přání a jmenovek na dárky. Nejvíc se však děti těšily, až si ve dvojicích vytvoří svou vlastní Paní Zimu. A pozor – nechybělo ani překvapení – společně si všichni zazpívali pár koled za doprovodu jihočeských dud.