S angličtinou slavíme další úspěch

12. 2. 2015

S angličtinou slavíme další úspěch

Ve čtvrtek 12. února 2015 proběhlo v Uherském Brodě krajské kolo soutěže Anglické dny v rámci projektu Inovativní přístup ve výuce anglického jazyka na školách ve Zlínském kraji. Účastnilo se jí celkem 15 týmů, které si tentokrát měly připravit scénku na téma „Tisková konference s anglicky mluvící osobností“.
Naši školu reprezentovaly dva týmy – za 8. ročník Michal Kubáň jako Walt Disney a jeho přátelé - Kristýna Orságová (Mickey), Klára Zezulková (Minnie), Tereza Zátopková (Donald Duck) a Barbora Blahutová jako uvaděč.
Družstvo z 9.B se rozhodlo pro vtipný výběr Chucka Norrise, kterého ztvárnil Alexej Rzažewski spolu s Adamem Wrobelem, Tomášem Hájkem, Tomem Burianem, Barborou Klimešovou, Anetou Žiškovou, Adélou Markovou a Danielou Vrátilovou. Spolu se svými fanoušky předvedli vtipnou scénku založenou na vtipech o Chuckovi. Oba týmy zvládly své role dokonale a proto si také zasloužili 3. a 2. místo. Gratulujeme!