KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Škola v přírodě

14. 6. 2019

Škola v přírodě

V pátek 14.6.2019 se žáci 5.C vrátili z pětidenní školy v přírodě na hotelu Čarták na Hutisku. První den sportovali, stříleli ze vzduchovky a hráli různé hry. Druhý den navštívili „Balaton“ v Novém Hrozenkově a ve středu odpoledne přivítali rodiče při společném táboráku. Ve čtvrtek zašli páťáci do blízké Zvonice, informačního centra, nakoupit drobné dárky a odpoledne si vyšli na krátký výlet na Kotlovou. Pobyt na horách všichni kladně hodnotili, chválili dobré jídlo a každodenní plážovou přehazovanou ve večerních hodinách. Poslední společné dny si žáci 5.C opravdu užili. Každý odjížděl domů s krásnými zážitky a úsměvem na tváři.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Putování za švestkovou vůní

  Již 22. ročník oblíbené akce se uskutečnil v sobotu 14.9.2019 v okolí školy.

 • 17.9.2019

  Farmářský den nabídne v úterý žákům i rodičům místní speciality a ukázky valašských tradic.

 • 16.9.2019

  Žáci 1.B šli do kina na divadelní představení Krejčík Honza.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 17

  17.9.2019

  Farmářský den nabídne v úterý žákům i rodičům místní speciality a ukázky valašských tradic.

KONTAKTUJTE NÁS