KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Stokrát dobrý dort podle pejska a kočičky aneb čtení v 1.B

11. 12. 2014

Stokrát dobrý dort podle pejska a kočičky aneb čtení v 1.B

Ve čtvrtek 11. prosince 2014 se v rámci projektu Děti dětem opět setkali děti z 1.B se svými velkými kamarády z 9.B. Deváťáci prvňáčkům přečetli pohádku Jak si pejsek s kočičkou dělali k svátku dort. Za odměnu, jak pěkně poslouchali, dostali prvňáčci omalovánku pejska a kočičky. Při vybarvování obrázku si kamarádi společně povídali a vzpomínali, co všechno vlastně dal pejsek s kočičkou do dortu, aby byl „stokrát dobrý“. Suroviny pak malovali na tabuli, až ji celou zaplnili. Společné setkání rychle uteklo a prvňáčci slíbili deváťákům, že na konci školního roku už budou číst oni jim.

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 22.3.2018

  Přihlášení žáci pojedou do Ostravy na večerní divadelní představení Fantom Londýna.

 • Okresní kolo recitační soutěže

  Šárka Kornelová z 1.B získala v okresním kole recitační soutěže 3. místo.

 • 21.3.2018

  Žáky 1.C čeká projektový den a školní bufet připravují děti z 5.B.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 22

  BŘE
  22.3.2018

  Přihlášení žáci pojedou do Ostravy na večerní divadelní představení Fantom Londýna.

KONTAKTUJTE NÁS