KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Stokrát dobrý dort podle pejska a kočičky aneb čtení v 1.B

11. 12. 2014

Stokrát dobrý dort podle pejska a kočičky aneb čtení v 1.B

Ve čtvrtek 11. prosince 2014 se v rámci projektu Děti dětem opět setkali děti z 1.B se svými velkými kamarády z 9.B. Deváťáci prvňáčkům přečetli pohádku Jak si pejsek s kočičkou dělali k svátku dort. Za odměnu, jak pěkně poslouchali, dostali prvňáčci omalovánku pejska a kočičky. Při vybarvování obrázku si kamarádi společně povídali a vzpomínali, co všechno vlastně dal pejsek s kočičkou do dortu, aby byl „stokrát dobrý“. Suroviny pak malovali na tabuli, až ji celou zaplnili. Společné setkání rychle uteklo a prvňáčci slíbili deváťákům, že na konci školního roku už budou číst oni jim.

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

  • 17

    PRO
    17.12.2018

    Sedmáci budou besedovat o informačních technologiích a ve 4.A bude besídka pro rodiče.

KONTAKTUJTE NÁS