KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Úspěch školního časopisu

19. 6. 2017

Úspěch školního časopisu

Školní časopis Pětikvítek má na naší škole dlouholetou tradici. V dubnu přihlásil pan učitel Vidlička, který se o časopis stará a s dětmi z prvního stupně jej vydává, naše čísla časopisu do soutěže Školní časopis roku. Letos se konal již 11. ročník. Soutěž je rozdělena do více kategorií. V kategorii 1. stupeň ZŠ ve Zlínském kraji získal náš časopis v pondělí 19. června 2017 1. místo! Tím postoupil do republikového finále, které se uskuteční v listopadu. Děkujeme všem redaktorům, kteří do časopisu během roku přispívali - Amálii Petersen, Káji Pečenkové, Báře Biedrawové, Báře Seidlové, Adélce Stierandové, Matouši Zátopkovi, Kryštofu Porubovi, Matyáši Kudrnovi, Matyáši Jeřábkovi, Ondřeji Hýžovi, Báře Malenovské a Radce Slovákové.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Šesťáci se ženili ...

  Žáci 6.A a 6.B si v hodině výchovy k občanství vyzkoušeli svatbu nanečisto.

 • 23.1.2019

  Ve školní jídelně proběhne školní kolo konverzační soutěže v AJ žáků na 2. stupni.

 • Ledové království

  Velkého úspěchu dosáhli naši žáci na dětském sochařském sympoziu Ledové království.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 22

  LED
  22.1.2019

  Žáci 2.A půjdou do kina a odpoledne proběhne ve sborovně pedagogická rada.

 • 23

  LED
  23.1.2019

  Ve školní jídelně proběhne školní kolo konverzační soutěže v AJ žáků na 2. stupni.

 • 2

  ÚN
  Pozvánka na ples školy

  Srdečně zveme rodiče našich žáků (a nejen je) na tradiční školní ples v sobotu 2.2.2019.

KONTAKTUJTE NÁS