KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Úspěch školního časopisu

19. 6. 2017

Úspěch školního časopisu

Školní časopis Pětikvítek má na naší škole dlouholetou tradici. V dubnu přihlásil pan učitel Vidlička, který se o časopis stará a s dětmi z prvního stupně jej vydává, naše čísla časopisu do soutěže Školní časopis roku. Letos se konal již 11. ročník. Soutěž je rozdělena do více kategorií. V kategorii 1. stupeň ZŠ ve Zlínském kraji získal náš časopis v pondělí 19. června 2017 1. místo! Tím postoupil do republikového finále, které se uskuteční v listopadu. Děkujeme všem redaktorům, kteří do časopisu během roku přispívali - Amálii Petersen, Káji Pečenkové, Báře Biedrawové, Báře Seidlové, Adélce Stierandové, Matouši Zátopkovi, Kryštofu Porubovi, Matyáši Kudrnovi, Matyáši Jeřábkovi, Ondřeji Hýžovi, Báře Malenovské a Radce Slovákové.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 28

  BŘE
  28.3.2019

  Prvňáčci absolvují vzdělávací program Zdravé zoubky.

 • 9

  DUB
  Pozvánka k zápisu

  Srdečně zveme všechny předškoláky a jejich rodiče k zápisu do 1. ročníku školního roku 2019/2020.

KONTAKTUJTE NÁS