KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Úspěch školního časopisu

19. 6. 2017

Úspěch školního časopisu

Školní časopis Pětikvítek má na naší škole dlouholetou tradici. V dubnu přihlásil pan učitel Vidlička, který se o časopis stará a s dětmi z prvního stupně jej vydává, naše čísla časopisu do soutěže Školní časopis roku. Letos se konal již 11. ročník. Soutěž je rozdělena do více kategorií. V kategorii 1. stupeň ZŠ ve Zlínském kraji získal náš časopis v pondělí 19. června 2017 1. místo! Tím postoupil do republikového finále, které se uskuteční v listopadu. Děkujeme všem redaktorům, kteří do časopisu během roku přispívali - Amálii Petersen, Káji Pečenkové, Báře Biedrawové, Báře Seidlové, Adélce Stierandové, Matouši Zátopkovi, Kryštofu Porubovi, Matyáši Kudrnovi, Matyáši Jeřábkovi, Ondřeji Hýžovi, Báře Malenovské a Radce Slovákové.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 15.11.2018

  Ve 2.B bude námořnický den a osmáci budou besedovat o nebezpečí na internetu.

 • Charitativní bleší trh

  Díky třídě 8.B se naše škola zapojila do projektu Jsem laskavec.

 • 14.11.2018

  Třeťáky čeká projektový den, osmáci pojedou do ValMezu a 4. oddělení ŠD navštíví knihovnu.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 15

  LIS
  15.11.2018

  Ve 2.B bude námořnický den a osmáci budou besedovat o nebezpečí na internetu.

KONTAKTUJTE NÁS