KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Úspěch v dějepisné olympiádě

17. 1. 2017

Úspěch v dějepisné olympiádě

V úterý 17. ledna 2017 se konalo na Zámku Kinských ve Valašském Meziříčí okresní kolo Dějepisné olympiády. Téma letošního ročníku znělo Marie Terezie aneb Habsburkové 18. století. Naši školu reprezentovali tři nejúspěšnější řešitelé školního kola - Ondřej Slezák z 8.A,  Filip Bělunek z 8.B a Ondřej Adamec z 9.B. Naši žáci si vedli výborně. Se zadanými úkoly si nejlépe poradil Filip Bělunek, který se z celkového počtu čtyřiceti soutěžících umístil na skvělém 2. místě. Ondra Adamec rovněž získal vysoký počet bodů a obsadil tak krásné 8. místo. Oba žáci budou naši školu reprezentovat v krajském kole, které se uskuteční v březnu v Kroměříži. Budeme držet palce.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Šesťáci se ženili ...

  Žáci 6.A a 6.B si v hodině výchovy k občanství vyzkoušeli svatbu nanečisto.

 • 23.1.2019

  Ve školní jídelně proběhne školní kolo konverzační soutěže v AJ žáků na 2. stupni.

 • Ledové království

  Velkého úspěchu dosáhli naši žáci na dětském sochařském sympoziu Ledové království.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 22

  LED
  22.1.2019

  Žáci 2.A půjdou do kina a odpoledne proběhne ve sborovně pedagogická rada.

 • 23

  LED
  23.1.2019

  Ve školní jídelně proběhne školní kolo konverzační soutěže v AJ žáků na 2. stupni.

 • 2

  ÚN
  Pozvánka na ples školy

  Srdečně zveme rodiče našich žáků (a nejen je) na tradiční školní ples v sobotu 2.2.2019.

KONTAKTUJTE NÁS