KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Úspěch v dějepisné olympiádě

17. 1. 2017

Úspěch v dějepisné olympiádě

V úterý 17. ledna 2017 se konalo na Zámku Kinských ve Valašském Meziříčí okresní kolo Dějepisné olympiády. Téma letošního ročníku znělo Marie Terezie aneb Habsburkové 18. století. Naši školu reprezentovali tři nejúspěšnější řešitelé školního kola - Ondřej Slezák z 8.A,  Filip Bělunek z 8.B a Ondřej Adamec z 9.B. Naši žáci si vedli výborně. Se zadanými úkoly si nejlépe poradil Filip Bělunek, který se z celkového počtu čtyřiceti soutěžících umístil na skvělém 2. místě. Ondra Adamec rovněž získal vysoký počet bodů a obsadil tak krásné 8. místo. Oba žáci budou naši školu reprezentovat v krajském kole, které se uskuteční v březnu v Kroměříži. Budeme držet palce.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 18.10.2018

  Osmáci pobesedují o vztazích ve třídě, program Zdravá 5 proběhne v 5.A a 5.B a knihovnu navštíví ŠD.

 • Zpracování netradičních podzimních plodů

  V rámci spolupráce rožnovských základních a středních škol navštívili žáci 4.B zemědělku.

 • 17.10.2018

  Knihovnu navštíví děti ze 4. oddělení ŠD a vzdělávací program Zdravá 5 absolvují žáci 2.B a 3.B.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 18

  ŘÍJ
  18.10.2018

  Osmáci pobesedují o vztazích ve třídě, program Zdravá 5 proběhne v 5.A a 5.B a knihovnu navštíví ŠD.

KONTAKTUJTE NÁS