KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Úspěch ve vědomostní soutěži Moudrá sovička

15. 5. 2015

Úspěch ve vědomostní soutěži Moudrá sovička

Úspěch ve vědomostní soutěži Moudrá sovička
Ve čtvrtek 14.5. a v pátek 15.5.2015 se 2 čtyřčlenná družstva žáků naší školy zúčastnila vědomostní soutěže Moudrá sovička, kterou každoročně pořádá Středisko volného času v Rožnově p. R. Spolu s dalšími týmy škol z Rožnova a okolí soutěžili v různých disciplínách, např. v paměťovém testu, vědomostním testu nebo testu na spolupráci a kreativitu. Naše družstvo z 1. stupně (Věra Dlabajová, Amálie Petersen, Bára Hrstková a Veronika Kedroňová) obsadilo 3. místo a druhostupňový tým (Tomáš Honl, Tomáš Strnadel, Natálie Leskovjanová a Tom Burian) získalo 2. místo. Gratulujeme!
 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Rozloučení s deváťáky

    V pátek byli deváťáci naposled ve škole v rolích našich žáků.

  • Zlatá tretra

    Žáci ze 2. stupně viděli v Ostravě světovou atletiku na Zlaté tretře.

  • 21.6.2019

    Dopoledne učitelé rozdali žákům vysvědčení a dětem začala nejkrásnější část roku.

KONTAKTUJTE NÁS