KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Úspěch ve vědomostní soutěži Moudrá sovička

15. 5. 2015

Úspěch ve vědomostní soutěži Moudrá sovička

Úspěch ve vědomostní soutěži Moudrá sovička
Ve čtvrtek 14.5. a v pátek 15.5.2015 se 2 čtyřčlenná družstva žáků naší školy zúčastnila vědomostní soutěže Moudrá sovička, kterou každoročně pořádá Středisko volného času v Rožnově p. R. Spolu s dalšími týmy škol z Rožnova a okolí soutěžili v různých disciplínách, např. v paměťovém testu, vědomostním testu nebo testu na spolupráci a kreativitu. Naše družstvo z 1. stupně (Věra Dlabajová, Amálie Petersen, Bára Hrstková a Veronika Kedroňová) obsadilo 3. místo a druhostupňový tým (Tomáš Honl, Tomáš Strnadel, Natálie Leskovjanová a Tom Burian) získalo 2. místo. Gratulujeme!
 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • .23.4.2019.

  V rámci projektu Abeceda peněž čeká žáky 4.B tvořivé odpoledne.

 • 18.4.2019

  Díky velikonočním svátkům si žáci užijí pět dnů volna.

 • Exkurze ke Dni Země

  Žáci druhých tříd navštívili SZeŠ v Rožnově, kde si pro ně studenti nachystali zajímavý program.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 23

  DUB
  .23.4.2019.

  V rámci projektu Abeceda peněž čeká žáky 4.B tvořivé odpoledne.

KONTAKTUJTE NÁS