KALENDÁŘ     ·       571 759 761

V 1.B žáci volali jaro

20. 3. 2019

V 1.B žáci volali jaro

Jedno z nejpěknějších ročních období už klepe na dveře a nebylo tomu jinak ani ve třídě 1.B. Ve středu 20. března 2019 přivítali prvňáčci ve své třídě jaro a nebylo to jen tak obyčejné přivítání. Hned v úvodu první vyučovací hodiny zahnali Paní Zimu říkadlem „Zimo, zimo, táhni pryč“, zazpívali si jarní písničku, vyluštili pár jarních hádanek a pomohli včeličce najít cestu k jarním květinkám. Za odměnu jim na tváři vykvetl krásný tulipán. Další úkoly pak žáci plnili ve skupinkách – přiřazovali správné názvy rostlin k obrázkům a připravili výbornou jarní pomazánku. Tu ozdobili řeřichou vypěstovanou ve třídě. Na závěr nechyběla ani ovečka, kterou si prvňáčci sami vyrobili z vlny a papíru. Velkou odměnou pro děti nebyla jen sladká jarní housenka, ale i zajímavě prožitý školní den plný pěkných zážitků.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • .23.4.2019.

  V rámci projektu Abeceda peněž čeká žáky 4.B tvořivé odpoledne.

 • 18.4.2019

  Díky velikonočním svátkům si žáci užijí pět dnů volna.

 • Exkurze ke Dni Země

  Žáci druhých tříd navštívili SZeŠ v Rožnově, kde si pro ně studenti nachystali zajímavý program.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 23

  DUB
  .23.4.2019.

  V rámci projektu Abeceda peněž čeká žáky 4.B tvořivé odpoledne.

KONTAKTUJTE NÁS