KALENDÁŘ     ·       571 759 761

V 1.B žáci volali jaro

20. 3. 2019

V 1.B žáci volali jaro

Jedno z nejpěknějších ročních období už klepe na dveře a nebylo tomu jinak ani ve třídě 1.B. Ve středu 20. března 2019 přivítali prvňáčci ve své třídě jaro a nebylo to jen tak obyčejné přivítání. Hned v úvodu první vyučovací hodiny zahnali Paní Zimu říkadlem „Zimo, zimo, táhni pryč“, zazpívali si jarní písničku, vyluštili pár jarních hádanek a pomohli včeličce najít cestu k jarním květinkám. Za odměnu jim na tváři vykvetl krásný tulipán. Další úkoly pak žáci plnili ve skupinkách – přiřazovali správné názvy rostlin k obrázkům a připravili výbornou jarní pomazánku. Tu ozdobili řeřichou vypěstovanou ve třídě. Na závěr nechyběla ani ovečka, kterou si prvňáčci sami vyrobili z vlny a papíru. Velkou odměnou pro děti nebyla jen sladká jarní housenka, ale i zajímavě prožitý školní den plný pěkných zážitků.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Rozloučení s deváťáky

    V pátek byli deváťáci naposled ve škole v rolích našich žáků.

  • Zlatá tretra

    Žáci ze 2. stupně viděli v Ostravě světovou atletiku na Zlaté tretře.

  • 21.6.2019

    Dopoledne učitelé rozdali žákům vysvědčení a dětem začala nejkrásnější část roku.

KONTAKTUJTE NÁS