KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Měsíční plány akcí

23. 6. 2018

Měsíční plány akcí

Plán akcí na měsíc červen 2018
 
  1.6.               Dětský den – individuální program ve třídách
4. – 8.6.          Vodácký kurz, Milotice nad Bečvou, přihlášení žáci, 9. ročník
  4.6.     8:00   Návštěva knihovny – Už jsem čtenář (pasování), 1.A
  4.6.   10:00   Návštěva knihovny – Už jsem čtenář (pasování), 1.B
  5.6.     8:00   Návštěva knihovny – Už jsem čtenář (pasování), 1.C
  5.6.     8:45   Jak Valaši chovali včely, VMP, 1.A (40 Kč) 
  5.6.     9:00   Závěrečné vystoupení taneč. oboru ZUŠ, Janík. stodola, 3.AB, 4.AC (30 Kč)
  6.6.     8:45   Jak Valaši chovali včely, VMP, 1.B (40 Kč) 
  6.6    10:00   Závěrečné vystoupení taneč. oboru ZUŠ, Janík. stodola, 1.C, 2.AB (30 Kč)
  7.6.     8:45   Jak Valaši chovali včely, VMP, 5.B (40 Kč) 
  7.6.   10:00   Závěrečné vystoupení taneč. oboru ZUŠ, Janík. stodola, 5.A (30 Kč)
  8.6.   12:15   Dopravní hřiště Valašské Meziříčí, 1. a 4. oddělení ŠD
11.6.     8:00   Exkurze na kozí farmu Zerlina, 5.B
12.6.     7:30   Dášeňka – Divadlo loutek Ostrava, 3.AB, (60 Kč) 
12.6.     7:55   Nakládání s bioodpadem – beseda, 7.B, učebna VV  (1 hod)
12.6.     7:55   Beseda s chovatelem včel, 2.A (1 hod)
12.6.     8:50   Nakládání s bioodpadem – beseda, 7.A, učebna VV  (1 hod)
12.6.     8:50   Beseda s chovatelem včel, 2.B (1 hod)
14. – 15.6.      Rožnovská olympiáda dětí a mládeže
19.6.   14:00   Předklasifikační porada vyučujících na 2. stupni, sborovna 
20.6.   17:00   Nocování ve škole, 5.A
20.6.   18:00   Divadelní představení pro rodiče, nocování ve škole, 2. a 5. oddělení ŠD
21.6.   dopol.  Exkurze v hasičské zbrojnici ve Valašském Meziříčí (Hasík), 2.AB
21.6.   10:55   Beseda s chovatelem včel, 3.B (1 hod)
21.6.   11:50   Beseda s chovatelem včel, 3.A (1 hod)
21.6.   16:30   Závěrečný táborák 5.B, areál školy 
21.6.   17:00   Táborák na Kolibě na Dolních Pasekách, 4.C
21.6.   17:00   Nocování ve škole, táborák, 1.B, 9.B
22.6.   dopol.  Turistická vycházka do okolí Rožnova
22.6.     7:55   Mládí a paragrafy – beseda MP, 8.AB, učebna VV (2 hod) 
22.6.     8:50   Vyhodnocení celoroční čtenářské soutěže, školní knihovna (1 hod)
22.6.   10:00   Mládí a paragrafy – beseda MP, 9.AB, učebna VV (2 hod) 
25.6.   dopol.  Pohádkový projektový den, 2.AB 
26.6.   12:45   Pedagogická rada, sborovna
27.6.     8:30   Návštěva Pohádkových lázní, 5.B 
27.6.   17:00   Zahradní slavnost, školní hřiště 
29.6.               Slavnostní zakončení školního roku
 
Vyučování podle stálého rozvrhu hodin končí v pátek  22.6.2018.
 

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 30.8.2018

    Přihlášení žáků 2. až 4. ročníku do školní družiny se uskuteční ve čtvrtek 30.8.2018 od 7 do 13 hodin.

  • 28.8.2018

    Přihlašování žáků ke školnímu stravování proběhne od úterý 28.8. do pátku 31.8.2018 od 9 do 15:00.

  • Prvňáčci se rozloučili s deváťáky

    Naši prvňáčci se rozloučili s deváťáky a doprovodili je na jejich cestě ze školy.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

  • 28

    SRP
    28.8.2018

    Přihlašování žáků ke školnímu stravování proběhne od úterý 28.8. do pátku 31.8.2018 od 9 do 15:00.

  • 30

    SRP
    30.8.2018

    Přihlášení žáků 2. až 4. ročníku do školní družiny se uskuteční ve čtvrtek 30.8.2018 od 7 do 13 hodin.

KONTAKTUJTE NÁS