Zakončení projektu Abeceda peněz

7. 5. 2019

Zakončení projektu Abeceda peněz

V úterý 7. května 2019 se návštěvou zástupců České spořitelny ve 4.B uzavřel více než tříměsíční projekt Abecedy peněz.  Regionální manažer Karel Okleštěk a manažerka rožnovské pobočky Ivona Hrdličková zhodnotili práci mladých podnikatelů. Děti potěšilo, že jejich výdělek z jarmarku patří do nejúspěšnější trojice v moravském regionu. Pochvalu a poděkování za své úsilí uslyšely i s paní učitelkou také z úst pana ředitele. Poté mělo nastat vyrovnání účtů. Banka totiž dětem půjčila do začátku podnikání kapitál, který měl být po ukončení projektu vrácen. Jaké však bylo překvapení, když zjistily, že jim bylo splacení půjčky Českou spořitelnou prominuto! Nadšený potlesk mluvil za vše. Manažeři ještě zhlédli v radostné atmosféře firemní video-pozvánku na jarmark a následně se četly zážitky z projektu. V závěru obdržel každý z dětských podnikatelů gratulaci a CERTIFIKÁT Abecedy peněz. Manažerům s paní učitelkou a panem ředitelem bylo slavnostně dětmi předáno poděkování za organizační podporu a pomoc v podobě medaile a dárků vlastní výroby firmy Karafja – Sladké snění.  To se bude pohodově usínat! Pro všechny se stal projekt završený jarmarkem obrovským nezapomenutelným zážitkem! Teď už děti čeká odměna v podobě třídenního pobytu v přírodě a těší se na předání daru v Domově seniorů.