KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Žákovský turnaj ve stolním fotbalu

15. 11. 2018

Žákovský turnaj ve stolním fotbalu

V pondělí 12. listopadu a čtvrtek 15. listopadu 2018 se sešli hráči stolního fotbalu naší školy, aby mezi sebou porovnali síly. Dvojice byly rozděleny do dvou kategorií – 6. a 7. ročník a 8. a 9. ročník. Vítězové obou kategorií pak svedli boj o absolutního vítěze. Nejdříve v pondělí bojovalo 17 dvojic ve dvou skupinách o postup do čtvrtečního finále. Ve čtvrtek pak bojovalo 6 dvojic v každé kategorii o medaile. V kategorii starších žáků vyhrála dvojice Štěpán Vrečka, Alex Kunst (8.A) před dvojicí Damian Vejtasa a Petr Směták (9.A) a Vojtěch Groda a Jan Vidlička (8.B). V kategorii mladších žáků vyhrálo družstvo ve složení Daniel Círek a Daniel Rissel (6.B) před dvojicí Martin Melichařík a Michal Kratochvil (7.A) a dvojicí Kryštof Poruba a Jan Zezulka (6.A). Absolutním vítězem se pak stala dvojice Daniel Círek  – Daniel Rissel. Výhercům gratulujeme!

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Učení v přírodě

  Žáci 1.A prožili páteční vyučování v přírodě, kde plnili celou řadu zajímavých úkolů.

 • 22.5.2019

  Žáky 6.A čeká zajímavá beseda o autismu.

 • 21.5.2019

  Na školním hřišti budou poletovat dravci a do ZUŠky půjdou prvňáčci a druháci.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 22

  KVĚ
  22.5.2019

  Žáky 6.A čeká zajímavá beseda o autismu.

KONTAKTUJTE NÁS