KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Žákovský turnaj ve stolním fotbalu

15. 11. 2018

Žákovský turnaj ve stolním fotbalu

V pondělí 12. listopadu a čtvrtek 15. listopadu 2018 se sešli hráči stolního fotbalu naší školy, aby mezi sebou porovnali síly. Dvojice byly rozděleny do dvou kategorií – 6. a 7. ročník a 8. a 9. ročník. Vítězové obou kategorií pak svedli boj o absolutního vítěze. Nejdříve v pondělí bojovalo 17 dvojic ve dvou skupinách o postup do čtvrtečního finále. Ve čtvrtek pak bojovalo 6 dvojic v každé kategorii o medaile. V kategorii starších žáků vyhrála dvojice Štěpán Vrečka, Alex Kunst (8.A) před dvojicí Damian Vejtasa a Petr Směták (9.A) a Vojtěch Groda a Jan Vidlička (8.B). V kategorii mladších žáků vyhrálo družstvo ve složení Daniel Círek a Daniel Rissel (6.B) před dvojicí Martin Melichařík a Michal Kratochvil (7.A) a dvojicí Kryštof Poruba a Jan Zezulka (6.A). Absolutním vítězem se pak stala dvojice Daniel Círek  – Daniel Rissel. Výhercům gratulujeme!

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Šesťáci se ženili ...

  Žáci 6.A a 6.B si v hodině výchovy k občanství vyzkoušeli svatbu nanečisto.

 • 23.1.2019

  Ve školní jídelně proběhne školní kolo konverzační soutěže v AJ žáků na 2. stupni.

 • Ledové království

  Velkého úspěchu dosáhli naši žáci na dětském sochařském sympoziu Ledové království.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 22

  LED
  22.1.2019

  Žáci 2.A půjdou do kina a odpoledne proběhne ve sborovně pedagogická rada.

 • 23

  LED
  23.1.2019

  Ve školní jídelně proběhne školní kolo konverzační soutěže v AJ žáků na 2. stupni.

 • 2

  ÚN
  Pozvánka na ples školy

  Srdečně zveme rodiče našich žáků (a nejen je) na tradiční školní ples v sobotu 2.2.2019.

KONTAKTUJTE NÁS