KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Závod všestrannosti mládeže

23. 5. 2018

Závod všestrannosti mládeže

Ve středu 23.5.2018 se na Bučiskách konal tradiční Závod všestrannosti mládeže, který organizuje Městská policie Rožnov. Naši školu reprezentovala 2 družstva sedmáků – Vendula Kubáňová, Eva Rohelová, Martin Talpa a Jamie Šindel ze 7.A a Bára Hrstková, Nikola Mičolová, Alex Kunst a David Šimša ze 7.B. Tento závod patří svojí náročností k těm nejtěžším. Tým ze 7.A letos získal pro naši školu poprvé v historii první místo a díky tomu si naši žáci mohli převzít ceny pro vítěze z rukou pana místostarosty Rožnova Ing. Jana Kučery a po celý rok máme v držení putovní pohár pro vítěze. Také tým ze 7.B statečně bojoval a obsadil 11. místo.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Šesťáci se ženili ...

  Žáci 6.A a 6.B si v hodině výchovy k občanství vyzkoušeli svatbu nanečisto.

 • 23.1.2019

  Ve školní jídelně proběhne školní kolo konverzační soutěže v AJ žáků na 2. stupni.

 • Ledové království

  Velkého úspěchu dosáhli naši žáci na dětském sochařském sympoziu Ledové království.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 22

  LED
  22.1.2019

  Žáci 2.A půjdou do kina a odpoledne proběhne ve sborovně pedagogická rada.

 • 23

  LED
  23.1.2019

  Ve školní jídelně proběhne školní kolo konverzační soutěže v AJ žáků na 2. stupni.

 • 2

  ÚN
  Pozvánka na ples školy

  Srdečně zveme rodiče našich žáků (a nejen je) na tradiční školní ples v sobotu 2.2.2019.

KONTAKTUJTE NÁS