KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Závod všestrannosti mládeže

23. 5. 2018

Závod všestrannosti mládeže

Ve středu 23.5.2018 se na Bučiskách konal tradiční Závod všestrannosti mládeže, který organizuje Městská policie Rožnov. Naši školu reprezentovala 2 družstva sedmáků – Vendula Kubáňová, Eva Rohelová, Martin Talpa a Jamie Šindel ze 7.A a Bára Hrstková, Nikola Mičolová, Alex Kunst a David Šimša ze 7.B. Tento závod patří svojí náročností k těm nejtěžším. Tým ze 7.A letos získal pro naši školu poprvé v historii první místo a díky tomu si naši žáci mohli převzít ceny pro vítěze z rukou pana místostarosty Rožnova Ing. Jana Kučery a po celý rok máme v držení putovní pohár pro vítěze. Také tým ze 7.B statečně bojoval a obsadil 11. místo.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Putování za švestkovou vůní

  V sobotu se konal 21. ročník Putování za švestkovou vůní za účasti 75 rodinných družstev.

 • Běh za zdravím

  V pátek získali naši žáci 2 medaile v tradičním Běhu za zdravím.

 • 21.9.2018

  V pátek navštíví osmáci městskou knihovnu.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 21

  21.9.2018

  V pátek navštíví osmáci městskou knihovnu.

KONTAKTUJTE NÁS