Akce24.10.2025
V pátek ráno jsme slyšeli rozhlasovou relaci ke státnímu svátku a sportovní výkony předvedli žáci 7.B.
V pátek čekala žáky 3.B velmi zajímavá beseda.
V pondělí odjedou další přihlášení deváťáci na vodácký kurz do Milotic nad Bečvou.
V úterý se v případě příznivého počasí budou fotit třídy 6.B a 8.B.
Črvrťáci se ve středu potřetí vydají na dopravní hřistě do Valašského Meziříčí, třída 3.C půjde do VMP a osmáky čeká beseda o volbě povolání.
Ve čtvrtek si žáci 8.A procvičí první pomoc, sportovní odpoledne s přenocováním ve škole čeká žáky 9.A a rozloučení s prvním stupněm spojené s nocí ve škole si užijí žáci 5.B.