Školní fórum

Školní fórum

V pátek 19. června 2026 se v naší žákovské knihovně konalo školní fórum, jehož cílem je zapojit nejmladší generaci do chodu města i školy, kterou navštěvují. Tento projekt je součástí aktivit vyplývajících z členství našeho města v Národní síti zdravých měst. Během fóra žáci ve skupinkách hodnotili silné stránky i nedostatky naší školy a zároveň přicházeli s návrhy, jak prostředí dále zlepšit. Školního fóra se zúčastnili členové žákovského parlamentu z 5. až 9. ročníku, kteří své podněty představili panu starostovi Janu Kučerovi a panu řediteli Miroslavu Kokinopulosovi. Navázali tak na předchozí setkání, při kterém si děti odsouhlasily například instalaci pítka na hřišti, pořízení sedaček na chodby, či koupi herních fotbálků do každé třídy. Za rok se uskuteční další školní fórum, na kterém se žáci dozvědí, jak bylo s jejich návrhy naloženo a které z nich se podařilo uskutečnit.

Vydáno: 22. 06. 2026 Autor: Miroslav Kokinopulos Sdílet na facebook

Hlavní menu


Kalendář akcí

  • 22. červen
    22.6.2026

    Na pondělí připravili učitelé pro žáky na 2. stupni zábavný den a odpoledne proběhne ve sborovně závěrečná pedagogická rada.  

  • 23. červen
    23.6.2026

    V úterý se osmáci vydají do Frenštátu, projektový den v Hodslavicích si užijí žáci 7.B a odpoledne bude zakončena celoroční družinová hra.

  • 24. červen
    24.6.2026

    Ve středu se čtvrťáci vydají na dopravní hřiště ve Valašském Meziříčí.

  • 25. červen
    25.6.2026

    Ve čtvrtek proběhne slavnostní rozloučení s našimi deváťáky.

  • 26. červen
    26.6.2026

    V pátek začnou po slavnostním předání vysvědčení dětem zasloužené dvouměsíční prázdniny!