Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
Akce24.6.2026
Ve středu se čtvrťáci vydají na dopravní hřiště ve Valašském Meziříčí.
Na pondělí připravili učitelé pro žáky na 2. stupni zábavný den a odpoledne proběhla ve sborovně závěrečná pedagogická rada.
V úterý se osmáci vydají do Frenštátu, projektový den v Hodslavicích si užijí žáci 7.B a odpoledne bude zakončena celoroční družinová hra.
Ve středu se čtvrťáci vydají na dopravní hřiště ve Valašském Meziříčí.
Ve čtvrtek proběhne slavnostní rozloučení s našimi deváťáky.
V pátek začnou po slavnostním předání vysvědčení dětem zasloužené dvouměsíční prázdniny!