Akce25.6.2026
Ve čtvrtek proběhne slavnostní rozloučení s našimi deváťáky.
Na pondělí připravili učitelé pro žáky na 2. stupni zábavný den a odpoledne proběhne ve sborovně závěrečná pedagogická rada.
V úterý se osmáci vydají do Frenštátu, projektový den v Hodslavicích si užijí žáci 7.B a odpoledne bude zakončena celoroční družinová hra.
Ve středu se čtvrťáci vydají na dopravní hřiště ve Valašském Meziříčí.
Ve čtvrtek proběhne slavnostní rozloučení s našimi deváťáky.
V pátek začnou po slavnostním předání vysvědčení dětem zasloužené dvouměsíční prázdniny!