Anglicky s knihou

17. 4. 2018

Anglicky s knihou

O tom, že angličtina je zábavná i s knížkou v ruce, se přesvědčili druháci v úterý 17. dubna 2018, v rámci kroužku anglického jazyka. Ve třídě pro ně byly připraveny dětské knížky plné obrázků, slovíček a příběhů. Tyto barevné poklady plné inspirace si okamžitě získaly dětskou pozornost. Děti následovaly kočičku „Pussy Cat“ do Londýna, kde navštívily významné památky, které následně dokázaly hravě ukázat na mapě. Dále si hravou formou pomocí knih procvičily slovní zásobu, dozvěděly se nové informace a naučily se písničku. Na závěr si žáci vyrobili záložku plnou barev. Netradiční lekce angličtiny se všem moc líbila a učení pomocí čtení bude i nadále aktivně zařazováno do hodin angličtiny.