Karneval školní družiny

1. 3. 2017

Karneval školní družiny

Ve středu 1.3.2017 již konečně nastal čas, kdy se děti z I. stupně mohly po příchodu do školní družiny převléci do svých karnevalových kostýmů. Jak mávnutím kouzelného proutku se proměnily v pohádkové bytosti, filmové postavy, zvířátka, ale i zcela originální masky. Na úvod již tradičně zatančila taneční skupina Heart2Beat a Static Breakers. Karneval proběhl v duchu středověku, stejně jako celoroční hra školní družiny. Během zábavného odpoledne si děti zatančily na skvělou hudbu, zasoutěžily v soutěžích „Těžba stříbra“ a „Stavba hradu“, ve kterých se proměnily v havíře a stavitele a společnými silami vytěžily stříbro a postavily hrad podle plánu stavby. Kromě toho se zúčastnily „Královské hostiny“ a zatancovaly si „Královský tanec s korunkou“. Ani v letošním roce nechyběla na karnevalu bohatá tombola, ze které si každý účastník odnášel domů pěknou cenu.