Netratiční hodina anglické konverzace

30. 10. 2017

Netratiční hodina anglické konverzace

V pondělí 30. října 2017 si žáci sedmého ročníku v hodině anglické konverzace připomněli svátek Halloween, který se těší velké oblibě zejména v anglicky mluvících zemích. Jako na každém správném halloweenském večírku nechyběly strašidelné kostýmy, tradiční hry, tematický kviz, vydlabaná dýně a samozřejmě sladká (i slaná) odměna. Tajuplnou atmosféru umocnilo šero, které v těchto dnech panuje, ale i tajemná hudba. Úspěch sklidila zejména nejznámější halloweenská hra Apple Bobbing, tedy lovení jablek z nádoby naplněné vodou. Netradiční hodinu si žáci nejen užili, ale byla pro ně také dalším obohacením a vhledem do kultury a tradic nejen Velké Británie.