Adaptační pobyt 6.B

8. 9. 2017

Adaptační pobyt 6.B

Hned na začátku školního roku se žáci šestých tříd mohli těšit na adaptační kurzy. Ten první proběhl ve dnech 6. – 8. 9.2017 a vydali se na něj žáci 6.B. Základnou bylo skautské centrum Vanaivan v Kopřivnici. Cílem bylo prohloubit vztahy žáků ve třídě a seznámit se s třídním učitelem formou různých her a aktivit, které byly pro všechny připraveny. Kluci i holky společnými silami překonávali nástrahy různých her a úkolů, navštívili bazén, vyzkoušeli si základy lezení na tamější lezecké stěně a ti odvážnější si dokonce zkusili skočit z desetimetrové výšky. Součástí programu také bylo opékání u ohně nebo noční bojová hra. Celý program a kurz probíhal v přátelské atmosféře a děti si z něj odnáší spoustu zážitků.