Čertovské dopoledne ve 2.C

5. 12. 2018

Čertovské dopoledne ve 2.C

Ve středu 5.12.2018  probíhala ve 2.C čertovská výuka. Aby se čerti procvičili ve slohu, museli o sobě napsat příběh nebo pohádku. Pak s pomocí paní učitelky společně složili básničku O čertech. V matematice  počítali čertovsky těžký řetěz příkladů, slovní úlohu  o svém domově (pekle) a další velmi těžké příklady do 5. Pak se malí čertíci vyřádili v tělocvičně při čertovské honičce, přetahovali se a soutěžili v obratnosti. Nakonec všichni napsali své prohřešky do knihy hříchů a podepsali se svým zapeklitým jménem. Potom přišel opravdický čert s Mikulášem a anděly a  čertíci dostali malou nadílku.