Žáci 4.B obdarovali seniory

5. 6. 2019

Žáci 4.B obdarovali seniory

Žáci 4.B se po dokončení programu Abeceda peněz vydali ve středu 5. června 2019 do Domova pro seniory. Jarmark jim přinesl zisk, za který si užijí třídenní výlet, ale také se rozhodli část výtěžku darovat rožnovskému Domovu pro seniory.  Přispěli ke koupi přehledných dřevěných kalendářů na chodby jednotlivých pater domova. Tyto kalendáře byly vyrobeny v chráněné dílně. K jejich slavnostnímu předání si děti nachystaly pro babičky a dědečky zábavný program s divadelním představením. Poděkováním jim byl potlesk, pochvala a pohlazením na duši byl pohled do tváří diváků. Na závěr na mladé herce čekalo královské ovocné pohoštění. Děti odcházely s hřejivým pocitem u srdce, že svůj dobrý úmysl dokázaly proměnit v reálný skutek.