Zahradní slavnost

27. 6. 2016

Zahradní slavnost

V pondělí 27. června 2016 se žáci, jejich rodiče a učitelé sešli na školním hřišti, aby oslavili blížící se konec školního roku. Zahradní slavnost zahájila krátká vystoupení, v nichž se postupně představili prvňáčci s krátkým pásmem písniček a písmenkových básniček, děti z kroužku Veselého pískání zahrály čtyři písně, členové Ekotýmu  krátce zhodnotili svoji činnost v tomto školním roce a pak i zatancovali Taneček sedmi kroků a nechybělo ani taneční vystoupení dívek z 5. ročníku. Pak už se všichni začali bavit sportem, plněním zajímavých dovednostních disciplín, za jejichž splnění na děti čekala sladká odměna. K tanci i poslechu hrál Navalentym a i když se na nás počasí trošku mračilo, nikomu déšť nevadil a všichni si pohodové odpoledne užili.