KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Zlatá tretra Ostrava

28. 6. 2017

Zlatá tretra Ostrava

Ve středu 28. června 2017 se 38 přihlášených žáků z 6. – 8. tříd vypravilo fandit atletice na Zlatou tretru. Letos se konal již 56. ročník tohoto atletického mítinku. Fandili světovým i českým sportovcům v různých atletických disciplínách – skok o tyči, skok do výšky, trojskok, vrh koulí, hod oštěpem a běhy na krátké i dlouhé tratě. Na vyprodaném stadionu panovala výborná atmosféra, žáci tleskali, fandili, skandovali, dělali mexické vlny, fotili se a chodili si pro podpisy světových sportovců. Zatleskali novému světovému rekordu na trati 300 m, o který se postaral jihoafrický atlet Wayde Van Niekerk. Roli favorita také potvrdil olympijský vítěz na 10 km Mo Farah. Program vyvrcholil fenomenálním představením Usaina Bolta v běhu na 100 m. Jamajčan letos končí kariéru, a tak měli žáci jedinečnou příležitost vidět nejrychlejšího muže planety na vlastní oči. Mnohým se dokonce podařilo získat jeho podpis, a tak mají památku na tuto jedinečnou akci. Těm, co se nepodařilo získat podpis, jistě zůstanou hezké vzpomínky na tento sportovní zážitek.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Šesťáci se ženili ...

  Žáci 6.A a 6.B si v hodině výchovy k občanství vyzkoušeli svatbu nanečisto.

 • 23.1.2019

  Ve školní jídelně proběhne školní kolo konverzační soutěže v AJ žáků na 2. stupni.

 • Ledové království

  Velkého úspěchu dosáhli naši žáci na dětském sochařském sympoziu Ledové království.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 22

  LED
  22.1.2019

  Žáci 2.A půjdou do kina a odpoledne proběhne ve sborovně pedagogická rada.

 • 23

  LED
  23.1.2019

  Ve školní jídelně proběhne školní kolo konverzační soutěže v AJ žáků na 2. stupni.

 • 2

  ÚN
  Pozvánka na ples školy

  Srdečně zveme rodiče našich žáků (a nejen je) na tradiční školní ples v sobotu 2.2.2019.

KONTAKTUJTE NÁS